Bocht diameter 500 mm in een hoek van 45 graden, geschikt voor buisdiameter 500 mm, voor toepassing mechanische ventilatiesystemen. Voor montage in ronde luchtkanalen. Kwaliteit verzinkt plaatstaal.
Bocht diameter 500 mm
De bocht is vervaardigd uit de meest resistente materialen kwaliteit plaatstaal: sendzimir. De bocht is geschikt voor montage voor kanaal diameter 500 mm. Montage is in elke positie van het ventilatiekanaal mogelijk. Gebruik aluminiumtape op de naad van de bocht om zodoende de luchtweerstand te verhogen.
Kenmerken Bocht 45 graden
- Bocht diameter 500 mm
- Hoek graden: 45 graden
- Materiaal: kwaliteit verzinkt plaatstaal Sendzimir
- Segment
- Toepassing: ronde kanalen
- Onze bocht voldoet aan alle geldende normen en waarden die op dit moment gelden binnen de EU en voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen (luchtdichtheidsklasse C)
Onze bocht is ook te verkrijgen met een rubberen inleg, dus mét rubberafdichting (ook wel SAFE genoemd). De rubberafdichting zorgt voor een betere afsluiting en voor een betere luchtweerstand. Dus waar de normen van een project hoger liggen als bij de normen van een standaard project adviseren wij om met SAFE hulpstukken te werken.
Bekijk hier onze deksels in SAFE-uitvoering.
Montage kanaalwerk
Wilt u dat wij het kanaalwerk leveren én monteren? Neem dan contact met ons op om een werkbezoek in te plannen met onze monteur. Wij kijken graag samen met u naar de situatie en leveren hiervoor maatwerk oplossingen. Wij werken uitsluitend met erkende monteurs en gespecialiseerde vakmensen. Maxi-Trade Luchtventilatie voorziet u graag van een (gratis) vrijblijvende prijsopgave.