Artikelnummer: PTGB100M-T Categorieën: , , , GTIN: 8785292140123
11 op voorraad (kan nabesteld worden)
Levertijd: 1-3 werkdagen
Retourbeleid: Bekijk ons retourbeleid
  • Badkamerventilator Silent 100 mm met timer
  • Luchtcapaciteit tot 75 m3/h
  • Super stil in gebruik!
  • Afzuiging in badkamers, douches en keukens
  • Mat zwart paneel van glas
awenta logo
  • Binnen 1–3 werkdagen geleverd (NL & BE)
  • Gratis advies & offertes op maat
  • Installatie door gecertificeerde vakmonteurs
Badkamerventilator Silent met timer. Diameter 100 mm, luchtcapaciteit tot 75 m3/h. Super stil in gebruik! Geschikt voor het afzuigen van vochtige lucht in o.a. badkamers, douches en keukens. Vlak paneel in het mat zwart.
Badkamerventilator SILENT
Betrouwbare motor met laag energieverbruik
De badkamerventilator Silent beschikt over een motor met een laag energieverbruik. De motor is speciaal ontworpen voor continu gebruik en is nagenoeg onderhoudsvrij. De betrouwbare 230V/50Hz motor heeft kogellagers (staal) die zijn getest op 30.000 bedrijfsuren.
Met timer
De axiale ventilator is uitgerust met een timer (instelbaar met een looptijd van 3 tot 30 minuten).
Vlak paneel in mat zwart
Montage aan de wand of plafond
Kenmerken
✅ Zeer stil in gebruik, slechts 26 dB(A)!
✅ Modern design en esthetische uitstraling
✅ Vlak paneel
✅ Inclusief timer
✅ Behuizing en waaier van hoogwaardig, duurzaam en UV-bestendig ABS-kunststof
✅ Te combineren met terugslagklep
✅ Lange levensduur
✅ Kogellagers
✅ Spatwaterdicht IPX4
✅ Maximale bedrijfstemperatuur 40°C
✅ Geschikt voor wand- en plafondmontage
Technische gegevens
  • Merk: Awenta
  • Type: SYSTEM+ Silent, TRAX (paneel)
  • Model: PTGB100M-T
  • Kleur: mat zwart
  • Aansluitdiameter (mm): 100
  • Maximale luchtcapaciteit m3/h: 75
  • Spanning: 230V / 50Hz